Novinky

Tišnovskem v cukuletu

S oblíbeným autorem a historikem Michalem Konečným vydáváme knihu o Tišnovku, která je určená pro všechny věkové skupiny.
Průvodce s názvem 111 míst, která byste si neměli nechat ujít, vyšly snad už o všech pořádných městech. Po 111 památkách, muzeích, zahradách a barech se podle nich turisté prochází v Paříží, New Yorku, Tokiu nebo Buenos Aires a jen díky nim se mnohdy dostanou na místa, o kterých neměli ani zdání a nad nimiž se tají dech. Tišnovsko sice není žádné city, ale 111 zajímavých míst, událostí a osobností tady určitě najdete také. Kniha Tišnovskem v cukuletu by vám měla být při jejich objevování spolehlivým průvodcem. Určitě vám připomene to, co o Tišnovsku, jeho přírodě, památkách a obcích už víte a možná vás zároveň zavede na místa, o kterých jste ještě neslyšeli. To vše spoustou obrázků, úkolů a zajímavostí. Není na co čekat! Sbalte si Tišnovskem v cukuletu do batohu, nezapomeňte na pořádnou svačinu a vzhůru na cesty!

Kniha je nyní v předprodeji za 390 Kč - lze objednávat přes This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., v prodeji bude od 6. 12. 2021 v TIC Tišnov za 450 Kč.
Budeme rádi, když si knihu pořídíte do školy a třeba i domů a budete Tišnovsko poznávat novým a hravým způsobem!
Plakátek

Facebook